.

.

Окивиеср Обични Панталони За Жени Каприс Со Широки Нозе Женски Летни Исечени Панталони Плажа Еластична Половина Широки Панталони Женски Панталони Секојдневна Ра?

Окивиеср Обични Панталони За Жени Каприс Со Широки Нозе Женски Летни Исечени Панталони Плажа Еластична Половина Широки Панталони

DEN 303.84
Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода,Секојдневен. Големина шема : . Големина : С Половината : 68см/26.77" : 105см/41.34" Должина : 86см/33.86"Големина : М Половината : 72см/28.35" : 110см/43.31" Должина : 87см/34.25"Големина : Л Половината : 76см/29.92" : 115см/45.28" Должина : 88см/34.65"големина : xl половината : 80cm/31.50" : 120cm/47.24" должина : 89cm/35.04"големина : xxl половината : 84cm/33.07" : 125cm/49.21" должина : 91cm/35.83". Можете Да Ги Носите Панталоните Во Чевлите Или Дуксерите За Стилски Изглед Сите Сезони!. ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни. ①Материјал Е Направен Од Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Совршен За Носење Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, Лето И Fall.

R

Им се допаѓа и на купувачите