.

.

Mothyskins OZBOT36-Kickflip Кожата За Озарк Патека Оз Шише Вода-Kickflip

Mothyskins OZBOT36-Kickflip Кожата За Озарк Патека Оз Шише Вода-Kickflip

DEN 575.84
Износ

Кожата За Озарк Патека 36 мл Шише Со Вода вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа со Удар е совршен начин да ја покажете вашата опрема! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи, вашата опрема е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашето Шише Со Вода Од Патеката Озарк 36 мл со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Карактеристики не Е Тврд казевинил налепница За налепници Финишултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни шишето Со Вода од патеката азарк 36 мл не е вклучено заштитно, Издржливо и Уникатно обвивка Од Винил Налепници лесно За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени во Usaspeciecationsdesign : Kickflipcapacate : 36 озвејт : 0.02 Фунти-Шку : vsns319689 Гордо Направено Во Сад : Купете Со Доверба и гордост што доаѓа само од купување Производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест палм Бич, Флорида. СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Патека Озарк Шише Со Вода 36 мл! Не ви се допаѓа кожата? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата опрема ќе биде уникатна како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Силни Кожи & со прецизност на вашата опрема благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

R

Им се допаѓа и на купувачите