.

.

Да Се Биде Мајка Е Руф Женски Црн Ракав Графички Врв Круг Вратот

Да Се Биде Мајка Е Руф Женски Црн Ракав Графички Врв Круг Вратот

DEN 271.84
Износ

Среќен Ден на Мајката, сите! Сезоната кога ја изразувате својата љубов и благодарност до Мајката е тука! Зошто не подготвите мал, но внимателен подарок за вашата мајка На Денот на Оваа Мајка? Тоа ќе биде одличен начин да направите вашата мајка да се чувствува посебно и Да Го Направите овој Ден на Мајката незаборавен за вашите мајки! Нашите резервоари се индивидуално дизајнирани и печатени Во Калифорнија, САД, а квалитетот е обезбеден. Плус, тие се направени од 100% памук со прстен што може да гарантира удобност при носење. Не само тоа, овие можат да бидат совршен подарок за роденденот на мајката, роденденот на бабата, па Дури И Божиќ. Покажете ја вашата благодарност до вашата љубов посветена мајка со нашите слатки подароци и ставете насмевка на нејзиното лице—Започнете Шопинг Сега! Изработен од 100% памук со прстен, висококвалитетен, лесен материјал измиен соzим, 1 резервоар по нарачка. Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења. Измијте внатре во ладна вода, Се препорачува сушење На Природен воздух, мастило за печатење на база на вода, еколошки квалитет што обезбедува безбедност, висок квалитет. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може малку да се разликуваат од фотографиите. ВАЖНА ПОРАКА ОД 365 ПЕЧАТЕЊЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите