.

.

Лукс Метал Уметност Замка Тапан Нацрт Патент Бело Акрилик Стакло Ѕид Уметност, 12 x16

Лукс Метал Уметност Замка Тапан Нацрт Патент Бело Акрилик Стакло Ѕид Уметност, 12 x16

DEN 1.00
Износ

Замка Тапан Од Епско Портфолиоовие отпечатоци ја носат најуникатната вредност во вашиот дом со користење на најквалитетни слики отпечатени на сјаен метал. Металната ѕидна уметност дава навистина изразен сјај и лесна игра што ќе ги заслепи вашите гости и ќе создаде изјава во вашиот дом или канцеларија. Покрај itsетските придобивки, нашите метални отпечатоци се отпорни на влага, отпорни на штипкање, издржливи и може да се исчистат со благи производи за чистење во домаќинството. Овие практични карактеристики ја прават уметноста на металниот ѕид одлична за домови и бизниси со голем сообраќај. Димензии : 12.0"W x 0.13"L x 16.0"H висококвалитетна ѕидна уметност отпечатена на метал. Непорозната површина лесно се чисти. Алуминиумот не ' рѓосува или ја апсорбира влагата и е непропустлив за УВ зраците. Современ начин за додавање декор во вашиот дом. Сите големини доаѓаат подготвени да висат. Официјален Американски Патент ремастериран Со Епски Графити. Димензии : 12.0 "W x 0.13"L x 16.0" H. Направени Во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите