.

.

Подобри Трендови Трир Сребрена Памучна Тркалезна Килим За Капење, 30 30

Подобри Трендови Трир Сребрена Памучна Тркалезна Килим За Капење, 30 30

DEN 0.33
Износ

Дајте впечатлива привлечност на вашата спална соба со додавање На Колекцијата Трир на комплетот килими за Капење. Изработени со памук со врвен квалитет, тафтуваните килими за капење во дијамантски стил се многу апсорбирачки и издржливи што ги прави идеални за употреба. Кадифената и мека текстура на килимот за памучна бања обезбедува удобно под нозете. Овој луксузен килим за капење може лесно да се измие во машина и не ја губи својата боја дури и по повеќекратно перење. Оваа прекрасна Колекција Трир е изработена од 100% Памук и е тафтувана во прекрасна Дијамантска шема. Тој е мек, кадифен, густ и супер абсорбента. Овој комплет за килими за капење е направен со прецизност и неговото карактеристично тафтување предвидува покачени обрасци кои се многу меки на допир. Овие удобни килими се преклопуваат, што ги прави лесни за чување во компактни простори. Со подлогата против лизгање на латекс, килимот за капење е отпорен на лизгање. Оваа колекција на килими за капење доаѓа во 4 бои и 4 големини за да одговара на вашата бања. Исто Така Достапен во 2 парчиња комплети продадени одделно. Мек, кадифен и густ килим за памучна бања, супер абсорбента. Квалитет на наследство Во Дијамантска шема. Поддршка против лизгање на латекс, килимот за капење е отпорен на лизгање. 25% Памук, 75% Полиестер со поддршка на ТПР. Машина За Перење, Падне Сува. Големина : 30" Круг. Боја : Сребрена.

R

Им се допаѓа и на купувачите