.

.

Scrubstar Женска Активна Истегнување Етичка Ткаенина Предвремени Загревање Пилинг Јакна WM31J403

Scrubstar Женска Активна Истегнување Етичка Ткаенина Предвремени Загревање Пилинг Јакна WM31J403

DEN 3.00
Износ

Активната јакна за загревање е изработена со земја-пријателска, етичка ткаенина, дизајнирана да биде мека, удобна и особено функционална. Карактеристики лесно, предно затворање со пет прилепувања, два пространи предни џебови за лепенки за складирање, шанкови за слот за моливи, лента за комунални услуги и плетени манжетни со цврсто ребро. Земјата Пријателски, Етички Ткаенина. Лента За Идентификација На Задниот Врат. Пет Лесни За Отворање Предни Прилепувања. Два Џебови. Алатка Ремен. Бартак За Молив Слот. Ребро Плетени Манжетни.

R

Им се допаѓа и на купувачите