.

.

Џити Жените Шорцеви Дозвола Под 5 5.00, Еластична Половината Врвка Печатење Спорт Плажа Шорцеви Бели Атлетски Шорцеви За Жени Големина М

Џити Жените Шорцеви Дозвола Под 5 5.00, Еластична Половината Врвка Печатење Спорт Плажа Шорцеви Бели Атлетски Шорцеви За Жени

DEN 3.33
Износ

: 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 86-91cm/33. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 81-86см/31. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74-79см/29. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 77-82см/30.10 "Колк : 104см/40. Моторџија ,Теретана,Тенис,Тренинг,Кошарка,Одбојка,Жан,Атлетик, Трчање итн. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.94" Должина : 49см/19. Комбинирајте ги шорцевите со основни маици, блузи, туники и станови и сандали - и ќе бидете модна кралица.52" Должина : 50см/19.86 "Хип : 112см/44.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.09" Должина : 51см/20.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.47 " Големина : ХХХЛ Големина. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Кога сте на одмор, здолниште или пижами шорцеви нудат разноврсност, а костимите за капење за девојки и жени доаѓаат во различни стилови и за работа и за игра.65 "Колк : 114см/44. Ако барате обичен придружник за вашиот летен моден стил.Стил : Модни И секојдневни Еластични Шорцеви За Половината Во Цврста Боја, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. Спецификации : Бои : Светло Сина Боја : 2xl(САД : 12)Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестер,должина На Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : 1 ПАРЧИЊА женски шорцеви. Жените со плус големина, исто така, можат да најдат трендовски опции што одговараат на нивниот стил.Летото е совршено време за жените да истражуваат различни тимови, од атлетски шорцеви и фармерки со висок струк за вежбање до ленени моторџиски шорцеви за трчање.46 " Должина : 53cm/20.29 " Големина : Л Големина. Тогаш овие Шорцеви од Џити се само нешто, бидејќи тие го внесуваат сонцето во вашата облека! Неговиот мек течен и пријателски за кожата материјал обезбедува вистинска удобност и одлична силуета.

R

Им се допаѓа и на купувачите