.

.

Основни Трендовски Маици Женски Летни Врвови Печати Удобни Туника Маици Обични В-Вратот Краток Ракав Лабава Блуза

Основни Трендовски Маици Женски Летни Врвови Печати Удобни Туника Маици Обични В-Вратот Краток Ракав Лабава Блуза

DEN 139.04
Износ

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена на обезбедување женска /Машка облека и додатоци. Ве молиме побарајте JSGEK +Жени/Мажи+ Подароци/Блузи/ Маици/Фустан/Дуксери/Дуксери/Кардиган/Резервоар / Панталони/Палта/Јакни, или кликнете на името НА брендот JSGEK на насловот За Да најдете повеќе изненадувања JSGEK Clearence Денес Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот НА услугата JSGEK, ние ќе го решиме за вас. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5 - 1 Инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Функција! овој врвови облечен секојдневен е изработен од удобна и дише ткаенина, што создава одлично искуство за носење за вас. Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба. ●Тркалезниот врат /внек /екипаж /кошули за жени покажува елегантен, стилски изглед кој добро функционира со панталони, фармерки, хеланки, панталони со широки нозе, панталони од костум и така натаму. За секојдневниот Живот, тој е флексибилен лабав и совршен со соодветни фармерки за да се опуштите и да уживате во слободното време. За датира, декорацијата вратоврска боја и симпатична печатење ќе ја нагласи вашата убавина, ќе ги фати очите. Жени Плус. Плус Големина Блузи И Кошули. Плус Големина Врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите