.

.

Вејвленд Мисисипи Ласерски Врежан Истражуваат На Отворено Сувенир Оз Нерѓосувачки Челик Оз Колба Црна

Вејвленд Мисисипи Ласерски Врежан Истражуваат На Отворено Сувенир Оз Нерѓосувачки Челик Оз Колба Црна

DEN 2.00
Износ

Оваа Ласерска Гравирана колба е изработена од лесен нерѓосувачки челик, а кожната обвивка го олеснува држењето и лесна за чување и скривање дискретно во вашиот костум, џеб од фармерки, палто или на кое било друго место. Капачето со завртки запечатува 100% цврсто за да избегне протекување. Одлично за свадби, патувања, спортски настани, риболов, лов, скијачки патувања, фестивали, концерти, забави на плажа, кампување, пешачење или која било друга активност на отворено во која може да уживате. Држи приближно 7 мл течност. Капачето со завртки запечатува 100% цврсто за да избегне протекување. Колбата е изработена од лесен нерѓосувачки челик. Вклучува кожна обвивка.

R

Им се допаѓа и на купувачите