.

.

Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојки Шарени Вештачки Волна Јака Долги Ракави Патент Дуксер Јакна Надворешна Облека Облека Облека Зимски Јакни За Деца

Деца Дете Дете Бебе Момчиња Девојки Шарени Вештачки Волна Јака Долги Ракави Патент Дуксер Јакна Надворешна Облека Облека Облека

DEN 2.33
Износ

Сезона : umn, Зима. Тип на ракави : Табела Со Долги Ракави : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 50см/19,69" Должина : 34см/13,39" Ракав : 26см/10,24"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 36см/14,17" Ракав : 28см/11,02"Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 54см/21.26" Должина : 38см/14.96" ракав : 30см/11.81"Големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 56см/22.05" Должина : 40см/15.75" ракав : 31см/12.20"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 58см/22.83" Должина : 42см/16,54" Ракав : 32см/12,60" соодветна температура : јакни од цртани филмови од диносауруси + џемпер Се Соодветни За Временски услови од околу 50°f(10°f)-59 ° F(15 ° F). ПОДАРОК : Божиќ, Нова година, Роденден, Забава, Фотографија Итн, Исто Така Идеален За Секојдневно Носење, Подарок за Вашето Девојче Момче. ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат За 0-5 Години Бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Издржлива Најлонска Надворешност и Меко Полнење Од Полиестерски Влакна. Затворање На Патент.

R

Им се допаѓа и на купувачите