.

.

Женски Дуксер Без Качулка Цветен Принт Обичен Дуксер Со Долги Ракави Со Кружен Врат За Божиќ

Женски Дуксер Без Качулка Цветен Принт Обичен Дуксер Со Долги Ракави Со Кружен Врат За Божиќ

DEN 2.00
Износ

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо До Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо До Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Рамо До Ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35" големина : xl биста : 128см/50.39" рамо до ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13" големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо до ракав : 66см/25.98" должина : 76см/29.92" женски дуксер без Качулка цветен принт руно со Долги Ракави кружен Врат обичен дуксер за божиќ карактеристики : материјал : обичните Хеланки изработени Од Полиестерски Влакна се меки, удобни, пријателски за кожата, меки и издржливи, Лесен Дизајн, Погоден за секојдневно wear.It удобен и стилски за носење во текот на целиот ден. Тоа е лесен материјал што дише и ви овозможува слободно движење. Мека на овие издржливи истегнувачки дно може да се мијат и носат многу години со цел да ви овозможат слободно и удобно движење наоколу. Тие се најмодерни и уникатни панталони За Божиќ.Нашите дизајни се природни, не слепо го следат популарниот, имаат уникатен стил, но секогаш модерен.Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини во описот и изберете ја вашата нормална големина или големина нагоре.Еластични Појасни Женски Божиќни Хеланки За Печатење Секси Блиски Обични Панталони За Подигање Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Пакет вклучувајќи : 1pc pant Size Bust Shoulder До Sleeve Length S110cm/43.31"62cm/24.41"68cm/26.77"M116cm/45.67"63cm/24.80"70cm/27.56"L122cm/48.03"64cm/25.20"72cm/28.35"XL128cm/50.39"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL134cm/52.76"66cm/25.98"76cm/29.92"Size : SBust : 110cm/43.31"Рамо До Ракав : 62см/24.41"Должина : 68см/26.77"Големина : Мбуст : 116см/45.67"Рамо До Ракав : 63см/24.80"Должина : 70см/27.56"Големина : Лубуст : 122см/48.03"Рамо До Ракав : 64см/25.20"Должина : 72см/28.35"големина : xlbust : 128cm/50.39"рамо до ракав : 65cm/25.59"должина : 74cm/29.13"големина : xxlbust : 134cm/52.76"рамо до ракав : 66cm/25.98"должина : 76cm/29.92" материјал : кожа-пријателска и удобна ткаенина, Која не ја иритира кожата, Има Елегантен Изглед и меко чувство. Натпревар : Лесно спарете ја секоја облека. Можете да го спарите со слаби фармерки/ фармерки/ хеланки/ палто/ јакни/ патики/ чизми/ потпетици за шик изглед во пролет ,umn и зима. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да ја купите и изберете ја големината што ви одговара. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите