.

.

Ноќта На вештерките Мечка Полнети Животни Мека Кадифен Мечка Играчки Во Ноќта На Вештерките Тема Костим Симпатична Мечка Кадифен Сет За Момчиња Девојки

Ноќта На вештерките Мечка Полнети Животни Мека Кадифен Мечка Играчки Во Ноќта На Вештерките Тема Костим Симпатична Мечка Кадифен

DEN 0.67
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Вотулеази-2 од Пазарот На Џојбај.Симпатична Мечка Кадифен Кукла, Смешни Креативни Ноќта На Вештерките Вештерка Животните Полнети Мека Играчка Подарок За Момчиња И Девојки Партија Материјали. Спецификации : . Материјал : Краток Кадифен и ПП памук. Видови : Кадифен Играчка . Стил : Мода. Тип На Шема : Мечка. Големина : 42 см/16,54 инчи. Содржина На Пакетот. 1 х Кадифен Играчка. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Безбеден материјал : оваа играчка за мечка е изработена од краток кадифен и пп памучен фил, со мека и удобна текстура која е еластична, отпорна на абење и има мазна површина без бруси. Стил на цртан филм : Симпатична форма на мечка, играчки за животни полнети со мечки, носење фустан на вештерка, носење капа, супер слатки животински кадифен украс. Голема големина : 42 см/16,54 инчи, кадифен играчка За Ноќта на Вештерките, погодна за држење во рака или ставање на маса. Достапни се повеќе бои, купете според вашата претпочитана боја. Совршен избор на подарок : Оваа кадифена играчка е погодна како подарок за вашето дете или дете на пријател, бидејќи може да го смири бебето. Декорација на домот : полнети животни За Ноќта на Вештерките, погодни за украси За Ноќта на Вештерките на кревети, софи или маси, додавајќи романтично и топло чувство во вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите