.

.

Санвиглор Женски Обични Чевли Се Лизгаат На Чевли За Одење Нелизгачки Станови Јога Лесни Модни Мокасини Удобност За Дишење Беж 7

Санвиглор Женски Обични Чевли Се Лизгаат На Чевли За Одење Нелизгачки Станови Јога Лесни Модни Мокасини Удобност За Дишење Беж

DEN 0.67
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Чевли, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Станови, Лизгање На Чевли, Балетанки, Чевли За Одење, Мокасини Тип На Шема : Цврста Боја : розова, беж (Опционално)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Летај материјал за Ткаен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, празнична, работна Карактеристика : 1. Удобното меко дно, оди удобно.2. Дишење мува-ткаени мрежа горниот, еднослоен дише мрежа дизајн, прилепува одговара за нозете, и држи нога удобно и свежо.3. Класичен дизајн на лизгање, лесен и брз.4. Ѓонот е изработен од ѓон што не се лизга и отпорен на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење!5. Погоден за секојдневно пешачење, секојдневно, нега, работа, шопинг, патување, долгогодишно, возење, јога итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Рамни Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) дише И ЛЕСНО : Плетени ткаенини што Дишат со цврстина и мекост на истегнување, што им овозможува на вашите стапала лесно да дишат, правејќи ги чевлите да носат поудобно. ЛИЗГАЊЕ НА ЧЕВЛИ за ОДЕЊЕ : жените обични чевли користат лизгачки дизајн, кој лесно се облекува и соблекува и има одлична флексибилност. АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : лесниот гумен надворешен ѓон е издржлив и не се лизга,што обезбедува доволно перниче за движење. УДОБНОСТ : Женските станови со удобна влошка и облога што дише внатре, прават да се чувствувате удобно по еднодневно одење или стоење. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : овие рамни чевли за плетење се погодни за секој секојдневен употреба, како што се : долгогодишна работа, одење, секојдневен, фустан, подни чевли, шопинг, патување, возење, нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите