.

.

Забава Експрес Избрани Бои Велигден Партија Фаворизира, Грофот

Забава Експрес Избрани Бои Велигден Партија Фаворизира, Грофот

DEN 1.67
Износ

Забава Експрес Додадете малку забава на овој ден исполнет со вера. Совршен За велигденски кошници и фаворизира забава овие веслачки игри доаѓаат дизајнирани со инспиративни слики како исус крст и изгрејсонце. Плус секој содржи и духовни изреки. Малите ќе се забавуваат толку многу отскокнувајќи ја топката напред назад тешко дека ќе сфатат ова откритие ги приближува и До Христа. Дрво со гумена топка. 4" х 9" ● ПРЕКУ ШАЛТЕР Велигден Инспиративни Веслачка Игри. Дрвен Материјал. 12 Парчиња. Избрани Бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите