.

.

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Активен Графички Мускулен Резервоар

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Активен Графички Мускулен Резервоар

DEN 143.84
Износ

Само Мојата Големина Женски Активни Графички Мускулен Резервоар Врвот Малку здраво-l полите со странични отвори за лесно движење. Фитилната ткаенина од дрес ве одржува ладни и суви. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Должина од 29 инчи напред, 30 инчи назад. 100% Полиестер. 2Х. Измиена Вар. Жени. Само Мојата Големина. Екипажот. Тенкови.

R

Им се допаѓа и на купувачите