.

.

Миленичиња Прв колегиум војвода сини ѓаволи кучиња затемнување - фудбалски миленичиња за миленичиња - елек за поводник на кучиња - прилагодлива - мала

Миленичиња Прв колегиум војвода сини ѓаволи кучиња затемнување - фудбалски миленичиња за миленичиња - елек за поводник на кучиња

DEN 3.00
Износ

Изберете го вашиот тим и точна големина и додајте ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата.НЦАА лиценцирана со качулка во живописни тимски бои ја покажуваат вашата страст кон вашиот омилен тим, бидејќи вашето кученце го спортува овој елегантен. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Вие сте загарантиран стил, удобност и безбедност со оваа уникатна миленичиња прва прицврстување. Прошетките ќе бидат задоволство додека останувате под контрола и вашето куче останува удобно.

R

Им се допаѓа и на купувачите