.

.

Комо Blu кратки ракави пуловер, чипка V-врат Цветен случај на Рејон Топ

Комо Blu кратки ракави пуловер, чипка V-врат Цветен случај на Рејон Топ

DEN 3.33
Износ

Овој тренд десен врат со кратки ракави V-вратот со чипка на чипка го прави одличен главен дел во плакарот на сите. Носете го со омиленото дно и чевли за да ја завршите совршената облека. Допир на чипка дава елегантен допир на овој врвен врат од COMO Blu. Спарете го со фармерки или карго за симпатичен, обичен изглед. Машина за перење. Увезени. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Полу-опремени. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Кратки ракави. Чипка на чипка. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Чипка за чипка на врвот за плус големина жени од COMO Blu.

R

Им се допаѓа и на купувачите