.

.

Богатствата НА каролина SS8406CNL Ѕвездена Ноќ Старо англиско Овчарско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата НА каролина SS8406CNL Ѕвездена Ноќ Старо англиско Овчарско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

DEN 312.80
Износ

Богатствата НА каролина SS8406 CNL Ѕвездена Ноќ Старо англиско Овчарско Куче Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфична Раса уметнички Дела од Староанглиски Овчарски Кучиња од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

R

Им се допаѓа и на купувачите