.

.

Пронајдена промена на индустријата за студенти е совет за гроздобер гроздобер алишта за алишта, 48), дизајн од Дафне Полсели

Пронајдена промена на индустријата за студенти е совет за гроздобер гроздобер алишта за алишта, 48), дизајн од Дафне Полсели

DEN 303.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите