.

.

Романтичен цигански женски плус големина рафле рамо на рамо на очен со долги ракави

Романтичен цигански женски плус големина рафле рамо на рамо на очен со долги ракави

DEN 175.84
Износ

Облекување на шутли! Незгоден и женски врв од романтичен циган го одржува вашиот изглед полиран и шик. Пробајте го со фармерки за ручек или панталони за облекување за еден ден во канцеларијата. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни и раменици. Ockебови : Ништо. Карактеристики : шема на очи. Womenенски плус големина на рафли на рафли од рамо од романтичен циган.

R

Им се допаѓа и на купувачите