.

.

Дете Бебе Момчиња Јакни Крпеница Печатени Крпеница Со Долги Ракави Зимски Бејзбол Надворешни Облеки Врвни Палта За Одмор

Дете Бебе Момчиња Јакни Крпеница Печатени Крпеница Со Долги Ракави Зимски Бејзбол Надворешни Облеки Врвни Палта За Одмор

DEN 2.33
Износ

Големина : 80 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25.20" Должина : 36см/14.17" Големина : 90 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 66см/25.98" Должина : 38см/14.96" Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 69см/27.17" Должина : 40см/15.75" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години биста : 72см/28,35" должина : 42см/16,54" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години биста : 76см/29,92" должина : 44см/17,32" оваа детска јакна спарува Дише, Слаб дожд и снег Не Можат Да Ги Запрат Децата во игра.Топла и Издржлива Јакна : ткаенината од надворешниот слој е многу издржлива и отпорна на абење, а внатрешната мека обвивка од руно е доволно густа за да ги одржува децата топли и удобни за време на студената зима.Безбедно Складирање : рачните џебови со Патент обезбедуваат безбедно складирање за телефон или паричник.Прилики : Совршен За секојдневна употреба и вежби на отворено, како Што Се Училишен Ден, забава, качување, скијање, сноуборд, возење велосипед, пешачење, возење, кампување, патување, пешачење итн.Јакната е достапна во стандардна големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја пронајдете вашата големина. Детски Јакни Палто Boy Зима Момче Костум Девојка Облека Бебе Тексас Качулка Облека Облека За Мали Деца Детска Облека. Детска Памучна Облека Од Руно Задебелена Јакна За Девојки Бебе Зимско Топло Палто Детски Патент Дебело Јагнешко Месо Кашмир Момчиња Девојки Облека. Материјал : Полиестер и памук. Долната Јакна е изработена со мек и мазен материјал, топла, удобна и дише. Карактеристики : Мода И Симпатична палто за девојчиња и момчиња. Дебела јакна со кружен врат со патент, лесна за облекување и соблекување. Ветроупорен пуфер дуксер со цврста боја, на вашето малечко ќе му се допадне!. Прилики : Зимска Јакна Со качулка со долги ракави е погодна за внатрешна и надворешна, секојдневна, дневна, училишна, многу удобна и топла. Одлично за пролет, fall, зима.

R

Им се допаѓа и на купувачите