.

.

Колонијални Мелници 2' 7 ' Тегет Овална Рачно Изработена Плетенка Тркач Килим

Колонијални Мелници 2' 7 ' Тегет Овална Рачно Изработена Плетенка Тркач Килим

DEN 2.67
Износ

Одржувајте ја чистотата на вашиот дом со овој рачно изработен тепих за фрлање. Рачно изработен во САД и изработен со полипропилен, исто така е отпорен на дамки, бледнее и мувла, што го прави совршен за внатрешна и надворешна употреба. Одлично како декоративен акцент на вашиот стил на дизајн и како практичен додаток во вашиот дом. Карактеристики : Боја (И) : темносина. Плетенка конструкција. Форма : овална. Реверзибилноста додава долговечност со двојно абење. Рачно изработени од САД. Упатства за нега : исчистете го местото со кој било заеднички чистач за домаќинство. Се препорачува за внатрешна или надворешна употреба. Димензии : 2 'широк х 7' долг. Материјал(и) : полипропилен Тегет плетенка овални тркач килим. Реверзибилноста додава долговечност со двојно абење. Произведени и рачно изработени во САД. Се препорачува за внатрешна или надворешна употреба. Мери 2 стапки широк и 7 стапки долг.

R

Им се допаѓа и на купувачите