.

.

Реални Симулирани Лисја Од Еукалиптус Поставени -, Реални, Не Венеат, Не Избледуваат, Декоративни, Симулирани Лисја Од Еукалиптус, Декорација На Забави, Материјали ?

Реални Симулирани Лисја Од Еукалиптус Поставени -, Реални, Не Венеат, Не Избледуваат, Декоративни, Симулирани Лисја Од Еукалиптус,

DEN 0.33
Износ

Опис : На таквите вештачки лисја од еукалиптус не им треба наводнување, не бледнеат, не венеат и лесно се грижат. Има извонредна изработка, реален изглед, јасна текстура и светли бои.Вештачки лист од еукалиптус може да се користи за украсување различни прилики. Можете ДА го користите КАКО ДОДАТОК САМ за да одговара со други цвеќиња и растенија за да направите прекрасен цветен аранжман works.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 38 см. Таа е погодна за дома, студија, балкон, канцеларија, партија, свадба декорација и така натаму.Име на ставка : Вештачки Растителен Материјал : Пластика Карактеристики : Реални, Не Венеат, Не избледуваат, Декоративни Занаети : Полуприрачки и Полумеханички тип : Синглсери : Филијали Стил : Модерна Големина Детали : Должина : 38см/14.96" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 20 х Вештачко Растение На таквите вештачки лисја од еукалиптус не им треба наводнување, не бледнеат, не венеат и лесно се грижат. Има извонредна изработка, реален изглед, јасна текстура и светли бои. Вештачки лист од еукалиптус може да се користи за украсување различни прилики. Можете да го користите КАКО ДОДАТОК САМ за да одговара со други цвеќиња и растенија за да направите убави цветни аранжмани. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 38 см. Таа е погодна за дома, студија, балкон, канцеларија, партија, свадба декорација и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите