.

.

Време на празник Греј и ирваси на ирваси на ирваси на ирваси, 15,7 “

Време на празник Греј и ирваси на ирваси на ирваси на ирваси, 15,7 “

DEN 3.00
Износ

Со реалистично занаетчиство што е сигурно да се воодушеви, празник за време на ирваси на ирваси на ирваси на ирваси на ирваси на ирваси на ирваси на ирваси за Божиќ, прави прекрасен додаток на вашиот Божиќен декор. Вашето семејство, пријатели, соседи и други гости едноставно ќе ја обожаваат оваа прекрасна ирваси на врвот на масата што стои исправено во кафеави, крзно од снежни чизми, облека со плетен џемпер, црни белезници и бела марама со пом од крзно за потпис за потпис Сезонски изглед сигурен дека ќе донесе насмевка на лицето на сите што го гледаат. Додавајќи празник чувство скоро каде било, декорацијата е совршена за поставување на табели, мантили, влезни влезови и фоајери, како центар на вашата маса за одмор или како дисплеј со друг Божиќен декор за време на одмор (други предмети што се продаваат одделно). Сигурно да станете омилено семејство од година во година, ирвацијата за Божиќни триковарија за време на празниците за Божиќна табела е подготвена за Божиќ, без да се собере собрание за да додадете сезонски допир во вашиот дом. Ексклузивно достапно за ограничено време само на и. Време на одмор и ирваси на ирваси за трикотажа за сива облека за Божиќна маса Подготвено за поставување без потребно склопување • Совршено за поставување на табели, мантили, во влезници и фоајери, како централен дел на вашата табела за одмор или како дисплеј со друг Божиќен декор на време на одмор (други предмети што се продаваат одделно) • Ексклузивно достапни за ограничено време само на и • не играчка. Само за декорација. • Боја : сива • Материјали : 50% полифоам, 30% cattail, 20% полиестер • Производот тежи 0,41 фунти. • Мерки за производи 15,7 "x 5,5" • Модел # A0-SD0944.

R

Им се допаѓа и на купувачите