.

.

Бесплатно собрание женски хеланки

Бесплатно собрание женски хеланки

DEN 400.00
Износ

Кои се 7/8 хеланки? Додека Каприс може да ви ја отсече должината на ногата и хеланките со целосна должина можат да ги направат вашите ГАМ да се појават пократки отколку што се, ова 7/8-то нозе од слободното склопување е Goldilocks на хеланки-точно. Тие помагаат во издолжување на вашата рамка, давајќи ја илузијата дека нозете ви се многу подолги благодарение на изложеноста на глуждот што им ја дозволуваат. Исклучиво на. Материјал : 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 24 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Широк еластична лента за половината. Ockебови : Еден внатрешен џеб на половината. Карактеристики : Супер-мека ткаенина со праска. Womenенски 7/8-нозе од бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите