.

.

Колекцијата за украси „Ступел дома“ Тенеси држава Најдобри патувања ве водат дома модни чевли и илустрација за багаж платно wallидна уметност

Колекцијата за украси „Ступел дома“ Тенеси држава Најдобри патувања ве водат дома модни чевли и илустрација за багаж платно

DEN 2.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

R

Им се допаѓа и на купувачите