.

.

Неразумните коцки за полнење на Швебел, Оз

Неразумните коцки за полнење на Швебел, Оз

DEN 1.67
Износ

Подигнете го профилот на вкус на вашите оброци со овие неразумни коцки за полнење на Швебел. Тие се лесни за интегрирање во вашите омилени рецепти. Овие неразумни коцки за леб се печени меки и свежи. Комбинирајте ги со вашите омилени билки и зачини. Коцките за леб за полнење прават вкусно гарнир за многу оброци. Уживајте во нив со малку мисирка, пилешко, пире од компири и многу повеќе. Неразумните коцки за полнење на Швебел : Неразумни коцки за леб имаат мека текстура. Убава состојка за да го надополни вашиот омилен рецепт за полнење. Многу лесно се интегрираат во неколку јадења. Измешајте со неколку билки и зачини како што сметате дека е соодветно. Подгответе се и ставете внатре во мисирка за печење. Убаво е да се има како гарнир. Добро парови со пилешко, пире од компири и друга храна.

R

Им се допаѓа и на купувачите