.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка земја на слобода Американа Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Али Рогосич

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка земја на слобода Американа Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 2035.52
Износ

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. Уметнички дела се однесуваат на : Американско знаме, симбол, starвезда, Американа. Дизајн од Али Рогосич.

R

Им се допаѓа и на купувачите