.

.

Чевли за отпорни на жени со кали на Tredsafe Callie Callie

Чевли за отпорни на жени со кали на Tredsafe Callie Callie

DEN 2.00
Износ

Овие чевли отпорни на лизгање на кали од Tredsafe имаат дизајн на чипка за прилагодливо и безбедно вклопување. Со плетено горе, овие чевли на жените имаат ѓон отпорен на лизгање за дополнителна безбедност во опасни услови. Удобното Footropro® Footed го намалува замор додека сте на нозе цел ден и има анти-микробни својства-одлични за работа и после работа! Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : затворање на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : плетена горна; отпорен на лизгање за дополнителна безбедност во опасни услови; Footopro® Footed го намалува заморот и има антимикробни својства. Чевли отпорни на жени од кали, од Тредсафе.

R

Им се допаѓа и на купувачите