.

.

Аукфа близнак над креветот близнак со фиоки, слаб кревет со скалила, заштитна железница, бел кревет за деца, спална соба, стан, не е потребна про -пролет

Аукфа близнак над креветот близнак со фиоки, слаб кревет со скалила, заштитна железница, бел кревет за деца, спална соба, стан,

DEN 0.33
Износ

Овој мултифункционален кревет кревет може да ги задоволи вашите различни потреби. Доаѓајќи со две фиоки, овој кревет обезбедува одлична функција за складирање. Фиоките се опремени со тркала и рачки што ги прават фиоките лесни за влечење и влечење. Креветот исто така може да се претвори во два одвоени кревети, една со две фиоки, една со простран простор под кревет. Направено од цврсто борово дрво и висококвалитетно МДФ, овој кревет дефинитивно може да го издржи тестот на времето. Со елегантен изглед и повеќе функции, овој кревет ќе биде совршен додаток на вашиот кревет. Аукфа близнак над креветот близнак со 2 фиоки, низок кревет со скалила, заштитна железница, бел кревет за деца, спална соба, стан, потребна е пролет за кутија : Направена од Pinewood и висококвалитетен МДФ, креветот обезбедува одлична поддршка . да се биде да се биде способни да се претворат од кревет во кревет во две дневни легла, обезбедувајќи флексибилна употреба на тоа . целосна должина на пловерот на горниот кревет гарантира безбедност . Опис : Материјал : бор дрво+MDF. Големина : Близнак. Боја : сива / бела боја. Функција : кревет кревет. Декорација : Конвертибилен кревет. Броеви на пакетот : 2. Пролетната кутија : Нема потреба. Потребно е собрание : Да. Димензии : Севкупна димензија на производот : 76 "L * 37.6" W * 63.8 "H (со фиоки во). Димензија на пакет : Ве молиме, погледнете во спецификацијата. Кревет : 42.1" x 76 ". Целокупната тежина на производот : 132 lb. Топ тежина на кревет Способност : 220 lb. Долна тежина на креветот Способност : 220 lb. Топ кревет препорачана дебелина на душекот : 6 “. Долу кревет препорачана дебелина на душекот : 8-10 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите