.

.

Зенитен Пеперутка стол со висока сјајна сребрена рамка во тафтирана кадифена ткаенина, виолетова

Зенитен Пеперутка стол со висока сјајна сребрена рамка во тафтирана кадифена ткаенина, виолетова

DEN 1.33
Износ

Опуштете се во стил со столчето со зенитен пеперутка со висока сјајна сребрена рамка во виолетова тафтирана кадифена ткаенина. Совршено за виткање и читање книга, меката зафатена кадифена ткаенина и цврста сребрена рамка со висок сјај додава инстант стил во секоја просторија. Лесно се отвора и се набори. Набори рамно за лесно складирање. Совршено за домови, простории за игри, тинејџерски соби и на кое било друго место е потребно дополнително удобно седење. Отворено 33,86 "L x 32.68 " W x 39.76 "H; 11 lbs. Преклопен 31,89 " L x 40.16 "W x 2.95 " H. Висина на седиштето 14,2 ". Задна висина 24.4 ". Ограничување на тежината од 225 фунти. Зенитен Чаир со пеперутка со висока сјајна сребрена рамка во виолетова потпетица со кадифена ткаенина : Отворена 29,51 "L x 30.3" W x 35.41 "H; 9,24 lbs . Преклопена 8,27" L x 7.48 "W x 41.9" H. Ограничување на тежината 225 фунти . бродови во еден картон : 8,66 "L x 7.87" W x 42.3 "H; 10,78 lbs . Мекото тафтирано кадифено седиште. Висока сјајна сребрена рамка. Висина на седиштето 19,5". Задна висина 20,5 ". Челична рамка, полиестерска ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите