.

.

Прекрасна Статуа На Мачки Со Заоблен Грб Градинарски Декор Смола Скулптура Во Дворот На Отворено Прекрасна Скулптура На Мачки

Прекрасна Статуа На Мачки Со Заоблен Грб Градинарски Декор Смола Скулптура Во Дворот На Отворено Прекрасна Скулптура На Мачки

DEN 239.84
Износ

Прекрасна Статуа За Мачки со Заоблен Грб Градинарски Декор Смола Скулптура На Отворено Во Дворот Прекрасна Скулптура За Мачкикарактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и не е лесен за бледнеење.Оваа Симпатична Статуа За Мачки е симпатичен додаток на вашиот декор во домот и градината и одличен подарок за куче lovers.It може да биде и најдобар избор за подароци за домаќинство за оние кои се љубители на мачки.Фина изработка, исклучителен изглед.Оваа статуа е добра и за внатре и за на отворено. Известување : ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењевистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен и светлосен ефект Ниуредлтд Прекрасна Статуа На Мачки со Заоблен Грб Градинарски Декор Смола Скулптура На Отворено Во Дворот Прекрасна Скулптура На Мачки.

R

Им се допаѓа и на купувачите