.

.

Познат Пакет За Складирање

Познат Пакет За Складирање

DEN 2.67
Износ

Спецификации : Име : Торба За Instax mini 11 Material : pu leatherclosure тип : предвремени затворањеприменливост : погоден За fujifilm mini11 големина на камерата : околу 12,5*6,5*14cm/4.92*2.56*5.51 во тежина : околу 150гстил : розова, сина намена : заштитете ја функцијата на фотоапаратот : едно рамо, преносна Листа за пакување на камерата : 1 * Торба За Камера (не вклучувајте ја камерата)1 * Ремен За Рамо Најдобар Партнер : оваа чанта совршено одговара на вашата камера За Instax mini 11.ве молиме имајте предвид дека производот не вклучува уред за фуџи камера или додатоци. Прилагодлив Ремен : ременот за рамо може слободно да се прилагоди од 27 инчи на 55 инчи(околу). Обезбедете Целосна Заштита : оваа торба ја содржи висококвалитетната стп кожна површина со мек микрофибер што не се гребе interior.It обезбедува голема заштита за вашиот фотоапарат од прашина,гребнатини и оштетувања. Лесен За Употреба : Отстранете го горниот капак можете веднаш да фотографирате.Не треба да ја вадите камерата можете целосно да ги користите сите функции и информации на камерата. Идеален Подарок : Погоден За употреба како подарок за роденден,божиќен подарок,подарок За Дипломирање,сувенир,подарок, вреди да се купи.

R

Им се допаѓа и на купувачите