.

.

Stuple Industries станете на моето ниво контролор за игри Неон бои распрскувачки графички уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Викторија Ба

Stuple Industries станете на моето ниво контролор за игри Неон бои распрскувачки графички уметност бела врамена уметничка печатена

DEN 1119.84
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : електроника; Неон, контролер, игри. Дизајн од Викторија Барнс.

R

Им се допаѓа и на купувачите