.

.

Каролини Богатства BB5366JMAT Сурфање Одбори на Вода Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

Каролини Богатства BB5366JMAT Сурфање Одбори на Вода Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

DEN 559.84
Износ

Каролини Богатства BB5366 JMAT Сурфање Одбори На Вода Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "l x 24" W, разнобојни Оваа Внатрешна Или Надворешна Мат 24x36 е од каролини богатства колекција Под Морето. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите