.

.

Играчка За Џвакање сипа, Шарени Играчки За Џвакање Калциум Мелење Заби Со Ѕвона За Африкански Сиви За Еклектус За Папагал С, М, Л, ХЛ

Играчка За Џвакање сипа, Шарени Играчки За Џвакање Калциум Мелење Заби Со Ѕвона За Африкански Сиви За Еклектус За Папагал С,

DEN 2.33
Износ

Играчка За Џвакање сипа, Шарени Играчки За Џвакање Калциум Мелење Заби Со Ѕвона За Африкански Сиви За Еклектус За Папагал С,М,Л,Хлспецификација : Тип На Ставка : Играчки За Џвакање Птици Материјал : Список На Пакувања Со Сипа : 1 х Играчки За Џвакање Птици Безбеден Материјал : играчки За џвакање Птици изработени од коска од сипа и други материјали, природни и безбедни и без штета за миленичиња здравје. Мелење На забите со калциум : играчките за џвакање на сипата се за миленичињата да ги џвакаат и мелат забите, а исто така им помагаат на птиците на калциум и други елементи во трагови. Дизајн на дното На Ѕвончето : играчки За џвакање Птици со ѕвона на дното, тресењето ќе испушти јасен и пријатен звук.

R

Им се допаѓа и на купувачите