.

.

Време и време на резервоарот за ребра на жените

Време и време на резервоарот за ребра на жените

DEN 912.00
Износ

Додадете суштински врв на вашата секојдневна гардероба со резервоарот за ребра на време и Tru. Направено е од мека мешавина од памук со навестување на спандекс за совршена количина на истегнување и има класична плетена текстура на ребра. Внатрешноста на деколтето на лажичката е без ознака за мазно чувство на вашата кожа, додека директно полите го комплетираат врвот без ракави. Достапно е во широк спектар на стилови кои се движат од елегантни, цврсти колорити до шик печатени обрасци. Фрли го над омилените фармерки и некои патики за лесен и вечен ансамбл, или поставете го под блуза или џемпер за поладни денови. Time and Tru Women'sенски резервоар за ребра : 58% памук, 38% полиестер, 4% спандекс. Тенк -врвот. Измислица за плетење на ребра. Редовно вклопување. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите