.

.

Без граници јуниори полу-зип фау Шерпа пуловер

Без граници јуниори полу-зип фау Шерпа пуловер

DEN 192.00
Износ

Мекиот и нејасен faux sherpa pullover од без граници е суперerstвездата на сезоната. Cuddly и топло, но исто така нуди и трендовски стил, овој пуловер може да се носи слоевит како јакна или самостојно како кошула. Изборот е ваш ваш. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Стенд јака се одлепи на јака. Затворање : стил на пулвер со затворање на полу-зип. Ракави : Долги. Pебови : Предна торбичка и еден патент Pocketеб на градите. Карактеристики : кабел за банџи на полите; Фабрична ткаенина од фаукс Шерпа. Помлад факс Шерпа пуловер од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите