.

.

адвиикд Машка Зимска Модна Качулка Издолжена Плус Кадифена Јакна Со Еднобојна Лабава Ревер Лесна Машка Јакна

адвиикд Машка Зимска Модна Качулка Издолжена Плус Кадифена Јакна Со Еднобојна Лабава Ревер Лесна Машка Јакна

DEN 1.00
Износ

Машка Зимска Мода Издолжена Плус Кадифена Јакна Со Еднобојна Лабава Ревер Лесни Машки Јакни Сезона : Зимски Пол : Машка Облека Должина : Обичен Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Колорстил : Мода,Каузалност Вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Машко Палто Машка Зимска Мода Качулка Издолжена Плус Кадифена Јакна Со Еднобојна Лабава Ревер Лесна Машка Јакна. Материјал : Полиестер, За Нега На Облека, Измијте Во Ладна Вода. Сушете Ја Машината На Тивок Оган Со Чисти Тениски Топчиња. НЕ Избелувајте. СУПЕР : Машката Зимска Мода Со Качулка Издолжена Плус Кадифена Јакна Со Еднобојна Лабава Ревер Патент Предвремен Капут со Џебови Палто За Да Бидете Топли и Здрави Оваа Зима. Функција : Одличен Идеален Подарок За Одмор И Божиќ Или Роденден За Вашето Семејство Или Пријатели. Задолжително За Пролет Fall И Зима. Големина : Пред Нарачката, Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Што Ја Дадовме На Сликите. Ние Сме Азиски Size.It Се Препорачува На 1-2 Големини Поголеми, Што Ќе Биде Посоодветно За Вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите