.

.

Обединети ткајачи Килмарнок Вилкс потресена сина сива ткаена полиестерска област килим или тркач

Обединети ткајачи Килмарнок Вилкс потресена сина сива ткаена полиестерска област килим или тркач

DEN 2720.00
Износ

Дизајн на Regal Regal, овој луксузен килим ќе го додаде кралскиот допир што ви треба во која било просторија. Сложениот дизајн со мирни и богати бои совршено ќе се вклопи со вашиот софистициран декор на просторијата. Кул сива боја со допири на деликатни блуз и топли креми е последниот допир што ви е потребен за безвременска просторија. Машински изработени со поддршка од памук за издржливост и долготрајна величественост и привлечност. Дизајнер потресен изглед и чувство со прекрасни мулти бои на ладно сиво и слонова коска. Контракција на тешка тежина со поддршка од памук. Машина ткаена од полиестер за издржливост и лесна нега. Отпорен на дамки, избледување и пролевање. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

R

Им се допаѓа и на купувачите