.

.

Округот Кокошки Владее Галерија Завиткани Испружени Платно

Округот Кокошки Владее Галерија Завиткани Испружени Платно

DEN 799.84
Износ

Бидејќи е лесен за закачување, можете да го натерате да работи на кој било ѕид во вашиот дом. ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР : ѕидовите што зборуваат уметност е совршена декорација на ѕидови за вашиот дом, студентска соба, училница или канцеларија.

R

Им се допаѓа и на купувачите