.

.

Да Хич Женски Летен Секојдневен Бохо Фустан Цветен Принт Возбуда Надуен Ракав Миди Фустани На Плажа Со Висок Струк Каки 3XL

Да Хич Женски Летен Секојдневен Бохо Фустан Цветен Принт Возбуда Надуен Ракав Миди Фустани На Плажа Со Висок Струк Каки 3XL

DEN 0.67
Износ

Мода Тркалезен Врат Без Ракави Полка Точка Лабава Голема Лулашка Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив и погоден за носење Модерен дизајн ве прави попривлечни многу е погоден за пролет и лето Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е совршен подарок за вашиот љубовник или за себе. Ова е добар подарок за вашиот љубовник или yourself.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носењемногу кул за носење, Нов Изглед, дизајнот на печатење е многу погоден за излегување.Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Стил : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Шема За Облекување : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61 "Должина : 93см/36.61". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Должина : 94см/37.01". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Должина : 95см/37.40". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Должина : 96см/37.80". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 113см/44.49 "Должина : 97см/38.19". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118см/46.46 "Должина : 98см/38.58" Препорачана големина : ви предлагаме да изберете според препорачаната големина, Доколку не е во препорачаниот опсег, за да не влијаете на вашето шопинг искуство, предлагаме Да не ги купувате овие производи,пред да ја нарачате, ве молиме само изберете големина што најмногу ви одговара во табелата со големини!!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!.

R

Им се допаѓа и на купувачите