.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото

DEN 640.00
Износ

Совршен изглед за вашата следна вечер на градот, Alanno од Brinley Co. Овој екстра-широк дизајн на теле нуди удобност и стил со вегански кожни надземни заземјувани со поддршка од 4 мм Тру удобна пена ™ ™. Акцент на истегнување и внатрешен патент ја детализира вратилото за ретро завршница. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 20 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 18 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите