.

.

Напад Врз Титан Машки Краток Ракав Графички Маичка

Напад Врз Титан Машки Краток Ракав Графички Маичка

DEN 351.84
Износ

Доживејте ги авантурите На Ерен, Микаса и Армин додека се приклучуваат на тренинг корпусот во нивната цел Да станат Извиднички Полк во овие стилски маици од поп-културата. Не мора да станете Титан за да уживате во оваа удобна линија облека, но можеби ќе треба да се борите со роеви помали титани кои сакаат да ги закачат овие кошули! Возрасни унисекс графички екипажот вратот маица. Грижа : машинско перење и сушење. За ваша удобност ознаките на вратот се печатат на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите