.

.

Флер Креда Изгледа Боја-Тропско Зајдисонце, 4. оз тегла

Флер Креда Изгледа Боја-Тропско Зајдисонце, 4. оз тегла

DEN 2.33
Износ

Сеопфатна боја погодна за широк спектар на материјали. Бојата Со Креда Со Флер Е направена со минерали кои ја прекршуваат и дифузираат светлината на обоената површина, давајќи живописна боја со исклучително мат финиш. Одлична покриеност и четкање за брза и лесна апликација. - Флеур Креда Изглед Боја - Тропски Зајдисонце, 4.4 мл јарфлер Креда Изглед Боја, ТРОПИКЛ ЗАЈДИСОНЦЕ 4.4 Мл - Флер Креда Изглед Боја - Тропски Зајдисонце, 4.4 мл тегла.

R

Им се допаѓа и на купувачите