.

.

Потпишување а-ДЕ-Р-1824-во. Дизајнер Серија Знак-Нема Запирање Во Секое Време Со Десна Стрелка, Црвена И Бела

Потпишување а-ДЕ-Р-1824-во. Дизајнер Серија Знак-Нема Запирање Во Секое Време Со Десна Стрелка, Црвена И Бела

DEN 127.84
Износ

Ова е алуминиумски знак со тежок мерач 18" х 24" дизајниран за долготрајна надворешна употреба. Знакот е произведен со радиусни агли и има дупки за монтирање за лесна инсталација. Гордо Произведени Во Сад Со Потпишување. Нашите алуминиумски производи се направени од комерцијален алуминиум без корозија специјално оценет за надворешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Нашите знаци ќе траат се додека вашиот бизнис! Овие знаци имаат претходно пробиени дупки за монтирање за лесна инсталација. Знаците се монтираат на Столбови На У-канали, квадратни или тркалезни галванизирани столбови, дрвени столпчиња, сите рамни површини и огради со синџири. Знаците помагаат да се заштити вашиот бизнис од правни прашања и тужби, истовремено заштитувајќи го вашиот персонал и клиенти преку обезбедување безбедна средина. Карактеристики Алуминиумските Архитектонски Знаци со тежок Мерач имаат заоблени/без бруси агли за безбедно ракување И употреба кои обезбедуваат професионални и архитектонски привлечности помагаат да се заштити вашиот бизнис од правни прашања И тужби, истовремено заштитувајќи го вашиот персонал И клиенти преку обезбедување безбедна околинаекстремно Издржлив : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени Од комерцијален алуминиум без корозивни Алуминиумзаштитете Го Вашиот Бизнис & општинаправено Во Усаспецификации Боја : Црвено И Бело дизајн : без запирање во секое време со десна стрелкадимензија : 1" h x 18" w x 24" lweight : 3 lbs-sku : vsns702232 гордо направено во сад : Купете Со Доверба И гордост што доаѓа само од купување производ за потпишување произведен во нашиот најсовремен Објект На Запад палм бич, флорида. ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени од комерцијален алуминиум без корозија специјално оценет за надворешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Нашите знаци ќе траат се додека вашиот бизнис!. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : знаците За Потпишување имаат претходно пробиени дупки за монтирање за лесна инсталација. Знаците се монтираат на Столбови На У-канали, квадратни или тркалезни галванизирани столбови, дрвени столпчиња, сите рамни површини и огради со синџири. Заоблени АГЛИ : Знаците имаат заоблени / без бруси агли за безбедно ракување и употреба кои обезбедуваат професионална и архитектонска привлечност.

R

Им се допаѓа и на купувачите