.

.

Знак За Опасност - Оган Прскалки Внатре

Знак За Опасност - Оган Прскалки Внатре

DEN 127.84
Износ

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покриен и до код со тековни ознаки и етикети? Никогаш не оставајте се изложени на тужби, парични казни или опомени - интегритетот на вашиот бизнис и безбедноста на другите зависи од тоа.Изберете Од Илјадници Знаци.Имаме знаци во сите различни форми, големини и бои за речиси секој бизнис, работно место, фабрика за производство, производствен капацитет или градежна зона. Проверете ги сите наши знаци за прва помош, знаци за опасност, чувајте ги знаците затворени врати, знаци за опасност од електричен панел, знаци за складирање, знаци на овластен персонал, знаци за лабораториски хемикалии и илјадници други.Изберете Од : Алуминиум, Цврсти Пластични Знаци или Лепливи Етикети.Нашите знаци се исклучително издржливи, но флексибилни дури и за најинтензивните внатрешни или надворешни услови. Производите со целосна боја на сигнализација се фабрикувани токму овде во Соединетите држави. Винилните налепници се опремени со супер силно лепило, така што лесно можете да го нанесете на стаклени прозорци, алуминиум, нерѓосувачки челик, изшкуркано дрво, плексиглас и многу повеќе материјали и обвивки. Алуминиум и цврсти пластични материјали за знаци се совршен избор за монтирање на ѕидови, врати, огради, градежништво и области на претпазливост. Сите наши материјали ги надминуваат индустриските стандарди и ќе обезбедат години на издржливост и долговечност.6 Месец 100% Гаранција За Враќање На Парите.Илјадници среќни и задоволни бизниси ширум светот се свртеа Кон Потпишување за сите нивни знаковни потреби, без разлика во која индустрија се наоѓаат или какви потреби за усогласеност имаат. Во голема веројатност дека не сте 100% задоволни со вашиот нов знак или налепница, тогаш едноставно испратете го назад за целосна наплата или замена во рок од 6 месеци од датумот на бродот.Оди напред нарачајте Го Вашиот Оша Знак Денес! Гордо НАПРАВЕНО Во Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерцијална класа специјално оценети за надворешна или внатрешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Нашите знаци ќе траат се додека вашиот бизнис!. ГОЛЕМИНА И СПЕЦИФИКАЦИИ : 18" Х 12 " Винил Етикета Налепница - комерцијален одделение винил со леплива подлога специјално дизајнирана да се прилепува на внатрешни или надворешни површини, но сепак може да се отстрани без да се остави зад себе леплив остаток. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ БИЗНИС : овие знаци помагаат да се заштити вашиот бизнис од правни прашања и тужби, истовремено заштитувајќи го вашиот персонал и клиенти преку обезбедување безбедна работна средина во согласност СО ОША или АНСИ.

R

Им се допаѓа и на купувачите