.

.

Подобри трендови на мудрец на мудрец дизајн на медалјон за памук за сите поставени страни за постелнина, целосен двоен

Подобри трендови на мудрец на мудрец дизајн на медалјон за памук за сите поставени страни за постелнина, целосен двоен

DEN 2.33
Износ

Дајте му на вашата спална соба сурова, мирен амбиент со колекцијата на наследство од подобри трендови. Колекцијата на наследство му дава на вашиот душек преуредување и го освежува вашиот простор за спиење со овој суштински комплет за кревети! Направено од 100% памук, ова постелнини ве тера да се чувствувате пријатно со стилски изглед, нашите кревети и срам да одговараат на вашиот модерен декор. Доволно долго за да го покриете вашиот душек и да додадете дополнителен елемент на стил во вашиот кревет. Ова лесен кревети е одлично самостојно парче за покривање на креветот. Достапно во Кинг, кралица, целосна/двојна и близначка големина во 4 различни бои. Овој елегантен дизајн доаѓа во низа бои за да ја надополни секоја спална соба . 100% памучен материјал. Машина за перење. Големина : Целосно/двокреветно креветување - 96 "x 110" и стандарден срам (2 компјутер) - 21 "x 27". Боја : мудрец.

R

Им се допаѓа и на купувачите