.

.

Boyордаче Бебе и Дете за момчиња, се протегаат тексас тенок фармерки

Boyордаче Бебе и Дете за момчиња, се протегаат тексас тенок фармерки

DEN 255.68
Износ

Автентични тенок директен фармерки од Jordордаче. Истегнат и издржлив тексас совршен за вашето момче за дете. Стајлинг со 5 џеб. Истегнете тексас. Чист полите. Копче и поштенски мува. Автентични миења. Направено од Jordордаче.

R

Им се допаѓа и на купувачите