.

.

Голем машки џеб вез со кратки ракави за кратки ракави

Голем машки џеб вез со кратки ракави за кратки ракави

DEN 511.84
Износ

Кошулата со кратки ракави на кафе Луна нуди тропски начин на живот со некој латински пламен. Без разлика дали сте надвор од градот или едноставно се релаксирате на отворено, ќе изгледате модерно во секое секојдневно опкружување со оваа колекција за спортска облека одморалиште. Постелнина за кратки ракави за машка кафе, измешајте два горен џеб со ткаена ткаена кошула. Обично одморалиште спортска облека која нуди тропски начин на живот со некој латински пламен. Направено од 60% постелнина и 40% памук. Јака од точка. Достапно во редовни и големи и високи големини со цени што се разликуваат по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите